Září 2010

někdo se mi naboural do blogu!

11. září 2010 v 18:37 | prcek
SRĚHUJU SE DÁVÁM VĚDĚT JEN NĚKTERÝM

pro tebe a nikoho jinýho

10. září 2010 v 17:11 | slečna moudrá

kluci sou svině ,ale vždy když se jim něco stane obrátí se k nejbližším a to právě k těm ,kterým ublížili právě oni .... když to ztratíme ,uvědomíme mi si jak moc sme to milovali a jak moc to bolí.. Uděláme chybu ,ale potom si zpětně řekneme proč se to tak stalo ,proč sem to neudělal jinak ..chci vrátit čas .. A POTOM ZŮSTANOU JEN VZPOMÍNKY... a potom se něco změní a cítíte se sami dopaá na vás depka a přitom chcete být s tím s ,kterým ste byli před tím ,ale už to nejde začnete sebepoškozováním a nakonec se z toho zblázníte..

Moje uvažování není moc dospělé i když je mi od včerejška patnáct nestydím se za to..to co se mi stalo je až moc dlouhý příběh a je vážně jenom pro ty lidi ,kteří si chtějí přečíst vše do detailu komentáře typu mrzí mě co se ti stalo apod si srčte do kapsy nelitujte mě apod.. jestli mi nebudete pst komentáře ohledně tohoto článku a přečtete si jenom první větu mažu vás...

Žijeme jen jednou a proto musíme žít jak nejlépe dokážeme...
Sem ve věku kdy stále něco hledám ,sem zranitelná ,a stále se lehce zranuji..
Už ani nevím co je pravda a co lež,komu mám důvěřovat a před kým naopak držet hubu...
Naivní nejsem ani blbá ,takže to co se stalo už se mi víckrát nestane naletím snadno a moc se za to stydím se za sebe kluci .. chtějí jenom ..S..  a nic jiného láska a S.. je něco jinho ,ale vysvtlovat to každému chlapovi na téhle planetě je vážně nemožné..na začátku si hrají na nejlepší a potom se začnou postupně vyvrbovat začnete o nich poznávat jejich zkutečné pravé já ...:( i kamarádky dokážou být mrchy někdy se ani nestane ,že najdete tu pravou kamarádku .. ,někdy se prostě ocitnete v situaci kdy vám kamarády přebírají nebo už pro ně nejste dostatečně dobří .. je pro to jediný důvod už jst jimposloužili k jedinému účelu.. využili vás aby se dostali blíž k ostatním kamarádům ,kteří vám zbývali a vám nezůstane nic jiného než chodit  se skloněnou hlavou..Když mi můj bývali kluk úplně ten první napsal ,že už má hlavu čistou tak mě napadlo ,že bych se mu mohla se vším svěřit..Když sme se sešli a já ho uviděla rozběhla sem se k němu a on mě pěvně sevřel v náručí a mě se začali drát do očí slzy a jemu taky...a potom to všechno šlo jako na běžícím pásu mluvila sem mluvila občas se nadechla a on se mi díval do očí a držl za ruku občas přikývl ,ale neřekl nc aby mě nerušil a já pokračovala... když sme sledovali spolu noční oblohu .. pamatuju si ty slova přesně."Můžeme být přátelé.." Prudce sem se zvedla a hleděa sem na něho jako by se pomátl."Ale co to přetím .. to pro tebe už nic neznamenám,pro si mi psal ??!...! začala sem brečet a tak jako to mámvezvyku chtěla sem utct co nejdál.. prostě běžat kam by mě nohy zanesly ,ale on mě stačil chtit."promin mi to ,ale tvoje kamarádka mi napsala ,že potřebuješ k sobě někoho blízkého kdo by ti pomohl..no wíš ,nečekal sem ,že to dopadne takhle ,ale od té doby co nejsme spolu .. chodím s tvojí kamarádkou.." .... dala sem mu takovou facku až se mu jeho oči hrůzou zablískly..nevěděla sem co mu na to mám říct..."promin" zaslechla sem když sem se otočila znovu mě sevřel v objetí a dal mi rychlý polibek..a odešel .. já sem se tam zhroutila nejraši bch se za ním rozběhla chytil ho a řekla mu at se na ni vykašle ,že je to mrcha ,že sem udělala chybu ,ae řkněte mi co by jste dělali na mém místě kdyb to po vás chtěl ,aby jste to s ním jak víte co dělali a mě je teprve patnáct anechci otěhotnět.. apod.. s mojí kamarádkou sem mluvila a rozhovor skončil sprastými nadávkami .. kdb tak rychle neodešlaasi bych jí vytrhala vlasy.. když sem se ten večer vrátila domů tatínek byl stál v hospodě a mamku to nezajímalo a řekla mi jestli nejsem náhdou těhotná..:( už ani rodina o mě nestojí nikdo o mě nestojí a všichni na mě serou všechno se hroutí a já nevím co dál nevím co mám dělat sama ze sebou nevim co ze svym životem dneska sem ještě po..ala písemku z češtiny .. a všichni měli taháky ,jenom já ne...

NECHTE MĚ TED BÝT .. všechno se mi v hlavě motá a opakuje stále dokola..

chrlit na vás moudra se mi dneska vážně nechce

5. září 2010 v 15:37 | slečna moudrá
tak ozývám se ,docela mě překvapilo ,že se vás tolik ozvalo mám velkou radost!:) Zítra se opět rozjede ten kolotoč první hodinu máme angličtinu parádního učitele a pak tělák strašnýho atletickýho krasavce budem ho mít letos poprvé tak se nemůžu dočkat ,ale mám obavy např z toho ,že když dostanu menstruaci .. nebo když budem dělat atletiku a něco přes hrazdu ,vždycky mi učitelka musela pomoct nahoru .. neumím si to vážně představit ,ale třeba bude v pohodě hlavně at to není nějakej dokonalej snob ... jinak si myslím ,že by zítřek nemělo nic pokazit ,kromě toho počasí a osm hodin a potom v úterý zase osm hodin zabíjárná :/.Chci vám jenom říct ,že ted budu muset hodě makat a budu se snažit sem v devítce :D ,a musím jít přeci příkladem :).

osud nebo náhoda

4. září 2010 v 18:03 | Slečna moudrá
Zdravím všechny ,kteří ještě vědí ,že žiju..Už sem si stihla za to období poznávání sama sebe vytvořila hodně identit abych se od vás izolovala ,ale i od děcek ve škole, ale už mě no nebavilo ,nebavilo mě na tom to jak sem se cítila sama a tady vím ,že sama nejsem, rodina mě podpořila v těžkých chvílích ,přijela za mnou moje sestřenka (konkrétněji je jako moje dvojče) a pomohla mi ze všeho se dostat, mezi tím sem poznala jaké to je být oblíbená u druhých lidí.Sem ted v devítce :D ,tak je na škole docela nuda když jste nejstarší.Ted navážu na nadpis ředitel k nám přišel a začal nám vtloukat do hlav ,at se tento rok co nejvíc snažíme ,at se na to v pololetí nevyprdneme a dřeme po celý rok ,že ns už maminka nebude vodit za ručičku ,že se budeme rozhodoat za sebe a potom řekl tu věta ,která sem si myslela patřila jenom mě..Vy s myslíte ,že když odsud vyjdete budete mít všechno z krku ,ale naopak tam venku je to daleko větší a složitější svět ve ,kterém se budete muset naučit žít!Jenom ti nejvychcanější přežijí a ty chudáčci co je jim všechno jedno to nemůžou vydržet budou se čím dál tím víc izolovat až je vyrazí pod most a nebudou mít rodinu ani zaměstnání a tím vám chci říct ,aby jste na sobě někteří hodně zapracovali.Včera mi přišla pozvánka do divadla od toho herce jak sem kdys dávno psala ,že sem se do něj zakoukala a on do mě pravděpodobně taky v tom Mahenově divadle  Brně?:D Pozvalmě na jakési vystoupení ,já sem ani nevěděla ,kde na mě vzal adresu jak může vědět kde bydím ,rodiče řekli jasně ,že pojedou se mnou osud náhoda já vážně newím ,ale můj život začíná nabírat íc a víc vzrušení a víc očekávání od života z myšky se stala statečná žena.